شرکت دندانه برای رضایت مشتریان با یکی از بهترین و قدیمی ترین مجموعه های تخصصی دندانپزشکی سعادت آباد کلینیک فیاض بخش با شرایط و تسهیلات ویژه و قیمت بسیار مناسب در زمینه انجام خدمات کامپوزیت و لمینت قرارداد دارد.

جهت بهره برداری و استفاده از تخفیفات دندانپزشکی در زمینه کامپوزیت و لمینت کلینیک فیاض بخش با شماره تماس 22778185 تماس حاصل فرمایید.

 

کامپوزیت

کامپوزیت ونیر با استفاده از بهترین مواد کامپوزیتی آمریکایی و آلمانی به انتخاب خودتان در مجموعه تخصصی دندانپزشکی فیاض بخش با ۲۵ سال سابقه درخشان

* ) ویزیت ، مشاوره و انتخاب رنگ دندان شما + هدیه ویژه دندانه

گارانتی ما : دندان های شما تا ۱ سال گارانتی و بیمه ما میباشند .
* ) پالیش دندان ها رایگان
* ) درصورت شکستگی ناگهانی، تغییر فرم یا بدرنگی تعویض رایگان
* ) شکستگی در صورت خوردن ضربه و یا خوردنی های سفت تعویض با ۵۰ درصد مبلغ
تسهیلات ویژه :
برای افرادی که بالای ۶ واحد کامپوزیت انجام دهند یک کارت طلایی ۱ ساله داده میشود که شامل ۲۰ درصد تخفیف ویژه روی کلیه کارهای دندانپزشکی آنها تخفیف داده میشود .
۱ کارت تخفیف پکیج ویژه سفید کردن دندان ها ( جرم گیری بروساژ ، بلیچینگ آفیس + بلیچینگ هوم ) ۳۵% تخفیف برای هدیه به دوستان یا آشنایانتان

قیمت ها :

۱ یا ۲ واحد ۵۰۰ تومان
۳ تا ۴ واحد ۴۵۰ تومان
۴ تا ۸ واحد ۴۲۰ تومان
بالای ۸ واحد ۳۹۰ تومان

جهت کسب اطلاع دقیق قیمت ها و خرید آنلاین کامپوزیت دندان از بزرگترین فروشگاه تجهیزات دندانپزشکی دنسیس اینجا کلیک نمایید

لمینت

‎لمینت های تمام سرامیکی با استفاده از بهترین برندهای المانی و امریکایی به انتخاب خودتان در مجموعه تخصصی دندانپزشکی فیاض بخش با ۲۵ سال سابقه درخشان

 

* ) ویزیت ، مشاوره و انتخاب رنگ دندان شما + هدیه ویژه دندانهگارانتی ما : دندان های شما تا ۱ سال گارانتی و بیمه ما می باشند .
* ) پالیش دندان ها رایگان
* ) درصورت تغییر فرم یا بدرنگی تعویض رایگان
* ) در صورت شکستگی به هر دلیل تا ۱ سال با ۵۰ درصد تخفیف
تسهیلات ویژه :
برای افرادی که بالای ۶ واحد لمینت انجام دهند
یک کارت طلایی ۱ ساله داده میشود که شامل ۲۰ درصد تخفیف ویژه روی کلیه کارهای دندانپزشکی آنها تخفیف داده می شود .
۲ کارت تخفیف پکیج ویژه سفید کردن دندان ها ( جرم گیری بروساژ ، بلیچینگ آفیس + بلیچینگ هوم ) ۳۵% تخفیف برای هدیه به دوستان یا آشنایانتان

قیمت ها :

۱ یا ۲ واحد ۹۵۰ تومان
۳ تا ۴ واحد ۹۰۰ تومان
۴ تا ۸ واحد ۸۸۰ تومان
بالای ۸ واحد ۸۵۰ تومان

سوالات متدوال کامپوزیت و لمینت

 

حتما برای خیلی از شما که به زیبایی دندان خود اهمیت می دهید سوالاتی بوجود آمده مانند: کامپوزیت و لمینت چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟ ونیر چیست، انواع ونیر، روش های آن، مزایا، مشکلات، هزینه، روش های نگهداری از آن . غیره… در این مقاله تمامی ابهامات شما برطرف خواهد شد.

ونیر چیست؟

ونیر روش درمانی برای اصلاح بدرنگی ها ونافرمی دندانهاست با هدف افزایش زیبایی دندانها به کار برده می شود. ونیرها یا کامپوزیت هستند یا به صورت لمینت سرامیکی استفاده می شوند. اما قبل از تمامی این موارد باید خدمت شما عرض کنم که لازمه در ابتدا باید  جرم گیری و بروساژ دندان را انجام دهید تا بتوانید از خدمات کامپوزیت و لمینت ما استفاده کنید.

ونیر کامپوزیت چیست؟

ونیرهای کامپوزیتی انواع متفاوتی دارد که امروزه با پیشرفت علم تفاوتهای زیادی به وجود آمده که با توجه به سلیقه بیمار در رنگ و نوع می توان به همه نیازها پاسخ داد.

کامپوزیت و لمینت

کامپوزیت و لمینت

ونیر کامپوزیتی؟

در روش ونیر کامپوزیتی دندان تراش نمی خورد خیلی جزئی است و در یک جلسه در مطب انجام می شود و ساختار دندان سالم می ماند و ضعیف نمی شود و ماده های همرنگ دندان روی سطح دندان قرار می گیرد.

ونیر لمینتی؟

لمینیت سرامیک های نازکی است که توسط لابراتوار تهیه می شود دندان تراش می خورد و نیاز به حضور ٢،٣ جلسه مریض در مطب دارد ولی رنگ و استحکام زیباتری دارد.

کامپوزیت و لمینت

کامپوزیت و لمینت

کامپوزیت های نانوسرامیک؟

کامپوزیت های نسل جدید که ذرات سرامیک در ماده های هم رنگ دندان مخلوط شده و زیبایی بیشتری نسبت به کامپوزیت های ساده دارد و مقاومت بالاتری دارد.

مزایا و معایب کامپوزیت و لمینت؟

کامپوزیت

 • دندان تراش نمی خورد
 • در یک جلسه انجام می شود
 • هزینه کمتری دارد

لمینت

 • دندان تراش می خورد
 • چند جلسه کار می برد
 • هزینه بیشتری دارد

اما در بعضی از موارد هست که دندان شما ترتیب و نظم خوبی دارد و جنس دندان شما نیز خوب است ولی به دلایلی رنگ دندانتان دلخواه شما نیست. یک راه حل کم هزینه تر برای شمایی که نظم دندانتان خوب است وجود دارد.  بلیچینگ دندان راهی نوین برای سفید کردن دندان است.

سوالات متداول

 1. 1
  کدام روش صدمه کمتری وارد می کند و دندان تراش نمی خورد؟
 2. 2
  کدام روش زیباتر و مقاوم تر است؟
 3. 3
  کدام روش ماندگاری بالاتری دارد؟

اگردندانهای مرتبی دارید و برای افزایش زیبایی یا سفیدی بیشتر یا تغیرات جزیی در فرم دندانها می خواهید ونیر کنید گزینه بهتر ونیرهای کامپوزیتیس اما در بعضی کیسها به علت تغییر رنگها شدید یا بد شکلی شدید دندانها انتخاب لمینت بهتر است.

روش های نگهداری کامپوزیت و لمینت

باید خیلی مراقب جویدن و گاز زدن ساندویج و مواد غذایی سفت باشیدو میوه ها بود و از شکستن تخمه پرهیز کرد و سالانه چک اپ بشه دندان و لثه و به اشت دندانها و نخ دندان باید به مراتب بیشتر رعایت شود.

بلیچینگ

بلیچینگ دندان