شرکت دندانه برای رضایت مشتریان با یکی از بهترین و قدیمی ترین مجموعه های تخصصی دندانپزشکی سعادت آباد کلینیک فیاض بخش با شرایط و تسهیلات ویژه و قیمت بسیار مناسب در زمینه انجام خدمات کامپوزیت و لمینت قرارداد دارد.

جهت بهره برداری و استفاده از تخفیفات دندانپزشکی در زمینه کامپوزیت و لمینت کلینیک فیاض بخش با شماره تماس 22778185 تماس حاصل فرمایید.

 

کامپوزیت

کامپوزیت ونیر با استفاده از بهترین مواد کامپوزیتی آمریکایی و آلمانی به انتخاب خودتان در مجموعه تخصصی دندانپزشکی فیاض بخش با ۲۵ سال سابقه درخشان

* ) ویزیت ، مشاوره و انتخاب رنگ دندان شما + هدیه ویژه دندانه

گارانتی ما : دندان های شما تا ۱ سال گارانتی و بیمه ما میباشند .
* ) پالیش دندان ها رایگان
* ) درصورت شکستگی ناگهانی، تغییر فرم یا بدرنگی تعویض رایگان
* ) شکستگی در صورت خوردن ضربه و یا خوردنی های سفت تعویض با ۵۰ درصد مبلغ
تسهیلات ویژه :
برای افرادی که بالای ۶ واحد کامپوزیت انجام دهند یک کارت طلایی ۱ ساله داده میشود که شامل ۲۰ درصد تخفیف ویژه روی کلیه کارهای دندانپزشکی آنها تخفیف داده میشود .
۱ کارت تخفیف پکیج ویژه سفید کردن دندان ها ( جرم گیری بروساژ ، بلیچینگ آفیس + بلیچینگ هوم ) ۳۵% تخفیف برای هدیه به دوستان یا آشنایانتان

قیمت ها :

۱ یا ۲ واحد ۵۰۰ تومان
۳ تا ۴ واحد ۴۵۰ تومان
۴ تا ۸ واحد ۴۲۰ تومان
بالای ۸ واحد ۳۹۰ تومان

جهت کسب اطلاع دقیق قیمت ها و خرید آنلاین کامپوزیت دندان از بزرگترین فروشگاه تجهیزات دندانپزشکی دنسیس اینجا کلیک نمایید

لمینت

‎لمینت های تمام سرامیکی با استفاده از بهترین برندهای المانی و امریکایی به انتخاب خودتان در مجموعه تخصصی دندانپزشکی فیاض بخش با ۲۵ سال سابقه درخشان

 

* ) ویزیت ، مشاوره و انتخاب رنگ دندان شما + هدیه ویژه دندانهگارانتی ما : دندان های شما تا ۱ سال گارانتی و بیمه ما می باشند .
* ) پالیش دندان ها رایگان
* ) درصورت تغییر فرم یا بدرنگی تعویض رایگان
* ) در صورت شکستگی به هر دلیل تا ۱ سال با ۵۰ درصد تخفیف
تسهیلات ویژه :
برای افرادی که بالای ۶ واحد لمینت انجام دهند
یک کارت طلایی ۱ ساله داده میشود که شامل ۲۰ درصد تخفیف ویژه روی کلیه کارهای دندانپزشکی آنها تخفیف داده می شود .
۲ کارت تخفیف پکیج ویژه سفید کردن دندان ها ( جرم گیری بروساژ ، بلیچینگ آفیس + بلیچینگ هوم ) ۳۵% تخفیف برای هدیه به دوستان یا آشنایانتان

قیمت ها :

۱ یا ۲ واحد ۹۵۰ تومان
۳ تا ۴ واحد ۹۰۰ تومان
۴ تا ۸ واحد ۸۸۰ تومان
بالای ۸ واحد ۸۵۰ تومان

سوالات متدوال کامپوزیت و لمینت

 

حتما برای خیلی از شما که به زیبایی دندان خود اهمیت می دهید سوالاتی بوجود آمده مانند: کامپوزیت و لمینت چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟ ونير چيست، انواع ونیر، روش هاي آن، مزايا، مشكلات، هزينه، روش هاي نگهداري از آن . غیره… در این مقاله تمامی ابهامات شما برطرف خواهد شد.

ونير چيست؟

ونير روش درماني براي اصلاح بدرنگي ها ونافرمي دندانهاست با هدف افزايش زيبايي دندانها به کار برده می شود. ونيرها يا كامپوزيت هستند يا به صورت لمينت سراميكي استفاده می شوند. اما قبل از تمامی این موارد باید خدمت شما عرض کنم که لازمه در ابتدا باید  جرم گیری و بروساژ دندان را انجام دهید تا بتوانید از خدمات کامپوزیت و لمینت ما استفاده کنید.

ونير كامپوزيت چيست؟

ونيرهاي كامپوزيتي انواع متفاوتي دارد كه امروزه با پيشرفت علم تفاوتهاي زيادي به وجود آمده كه با توجه به سليقه بيمار در رنگ و نوع مي توان به همه نيازها پاسخ داد.

كامپوزيت و لمينت

كامپوزيت و لمينت

ونير كامپوزيتي؟

در روش ونير كامپوزيتي دندان تراش نمي خورد خيلي جزئي است و در يك جلسه در مطب انجام مي شود و ساختار دندان سالم مي ماند و ضعيف نمي شود و ماده هاي همرنگ دندان روي سطح دندان قرار مي گيرد.

ونير لمينتي؟

لمينيت سراميك هاي نازكي است كه توسط لابراتوار تهيه مي شود دندان تراش مي خورد و نياز به حضور ٢،٣ جلسه مريض در مطب دارد ولي رنگ و استحكام زيباتري دارد.

كامپوزيت و لمينت

كامپوزيت و لمينت

كامپوزيت هاي نانوسراميك؟

كامپوزيت هاي نسل جديد كه ذرات سراميك در ماده هاي هم رنگ دندان مخلوط شده و زيبايي بيشتري نسبت به كامپوزيت هاي ساده دارد و مقاومت بالاتري دارد.

مزايا و معايب كامپوزيت و لمينت؟

كامپوزيت

 • دندان تراش نمي خورد
 • در يك جلسه انجام مي شود
 • هزينه كمتري دارد

لمينت

 • دندان تراش مي خورد
 • چند جلسه كار مي برد
 • هزينه بيشتري دارد

اما در بعضی از موارد هست که دندان شما ترتیب و نظم خوبی دارد و جنس دندان شما نیز خوب است ولی به دلایلی رنگ دندانتان دلخواه شما نیست. یک راه حل کم هزینه تر برای شمایی که نظم دندانتان خوب است وجود دارد.  بلیچینگ دندان راهی نوین برای سفید کردن دندان است.

سوالات متداول

 1. 1
  كدام روش صدمه كمتري وارد مي كند و دندان تراش نمي خورد؟
 2. 2
  كدام روش زيباتر و مقاوم تر است؟
 3. 3
  كدام روش ماندگاري بالاتري دارد؟

اگردندانهاي مرتبي داريد و براي افزايش زيبايي يا سفيدي بيشتر يا تغيرات جزيي در فرم دندانها مي خواهيد ونير كنيد گزينه بهتر ونيرهاي كامپوزيتيس اما در بعضي كيسها به علت تغيير رنگها شديد يا بد شكلي شديد دندانها انتخاب لمينت بهتر است.

روش هاي نگهداري كامپوزيت و لمينت

بايد خيلي مراقب جويدن و گاز زدن ساندويج و مواد غذايي سفت باشيدو ميوه ها بود و از شكستن تخمه پرهيز كرد و سالانه چك اپ بشه دندان و لثه و به اشت دندانها و نخ دندان بايد به مراتب بيشتر رعايت شود.

بلیچینگ

بلیچینگ دندان