قیمت کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان در تهران

محققان ایرانی اعلام کردند با استفاده از فناوری نانو در ۱۰ طیف رنگ، مناسب ایرانی ها،کامپوزیت های دندان پزشکی تولید کردند.این روزها انجام کامپوزیت دندان در تهران رو به افزایش رفته و یکی از مهمترین فاکتور‌ها در روابط اجتماعی و موقعیت‌های کاری و شغلی است. لبخند زیبا یکی از را‌ه‌های موثر ارتباط چهره‌ای در روابط اجتماعی ما انسان‌ها است.

 همه ما خواهان لبخندی زیبا و تاثیر گذار هستیم، اما افرادی که تحت عوامل ناخواسته، چون حوادث و بیماری‌ها و علل مختلف زیبایی و سلامت دهان و دندان خود را از دست داده اند در صدر نخست داوطلبان درمان طرح لبخند دیجیتال قرار دارند و افرادی که همچنان دنبال زیباتر شدن هستند.

کامپوزیت دندان در تهران

اکبر جودایی که پروژه “کامپوزیت دندانپزشکی نانو هیبرید سبک” را انجام داده است، به خبرگزاری مهر گفت: استفاده جهانی از کامپوزیت های رزین در دندانپزشکی پیشرفته به سرعت در حال افزایش است و از این نوع مواد ترمیم کننده برای پر کردن دندان در برخی کشورها استفاده می شود.

جودایی افزود: استفاده از کامپوزیت رزین به دلیل مقررات جدیدی که توسط دولت ها تعیین شده است برای کاهش استفاده از جیوه و محصولات حاوی جیوه برای پر کردن دندان ، محبوبیت جهانی کسب کرده است.

رزین های کامپوزیت دندان

رزین های کامپوزیت دندان “کامپوزیت های مبتنی بر رزین” یا به زبان ساده تر “رزین های پر” گفته می شود، انواع رزین های مصنوعی هستند که در دندانپزشکی به عنوان مواد ترمیم کننده یا چسب استفاده می شوند.

رزین های کامپوزیت دندان دارای خواص خاصی است که با توجه به حفره دندان بیمار، می توان از مزایای آن بهره مند شد. این ماده خاصیت میکرو مکانیکی دارد که باعث می شود کامپوزیت برای پر کردن حفره های کوچک که جوش های آمالگام برای آن کارایی ندارند و می توانند از بین بروند (به دلیل خاصیت کلان مکانیکی آمالگام) مؤثر باشد.

رزین های مصنوعی بعنوان مواد ترمیم کننده از آنجا که نامحلول بودند ، از نظر ظاهری خوب برای دندان، غیر حساس به کمبود آب، آسان برای دستکاری و با قیمت مناسب، تکامل یافته اند. رزینهای کامپوزیتی بیشتر از مایع منفرد Bis-GMA و سایر مونومرهای dimethacrylate TEGMA) ، UDMA ، HDDMA) تشکیل شده اند ، ماده پرکننده ای از قبیل سیلیس و در اکثر برنامه های کاربردی فعلی، یک نوری ساز است. دی متیل گلیوکسیم نیز معمولاً برای دستیابی به خصوصیات بدنی خاص مانند توانایی جریان، اضافه می شود.

 

کامپوزیت دندان در تهران

کامپوزیت

قیمت بلیچینگ در تهران

بلیچینگ

دستکش لاتکس 

مقالات

کامپوزیت دندان در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *