قیمت کامپوزیت دندان

قیمت کامپوزیت دندان

 برای ارزیابی قیمت کامپوزیت دندان ،کل مواد مستقیم و غیرمستقیم مورد استفاده در ترمیمهای مستقیم رزین کامپوزیت کلاس III ، IV و V، براساس روش سیستم هزینه یابی متغیر می باشد.

لیستی از مواد توسط یک هیئت متخصص و براساس استانداردهای تعیین شده در ادبیات برای تیم درمانی دندانپزشکی تهیه شده است. هزینه در نظر گرفته شده برای هر ماده از میانگین هزینه های موجود در بازار تأمین کننده منطقه (۱.۰ دلار = ۲.۱۲ دلار آمریکا) بدست آمده است.

این مورد از حفره های کلاس III ، IV و V در دندان های مصنوعی از پیش ساخته به دست آمد. حفره ها به صورت کم عمق، متوسط و عمیق طبقه بندی شدند.

مواد برای هر نوع آماده سازی اندازه گیری شد. هفت مارک رزین کامپوزیت پس از قرار دادن آنها در هر حفره، در یک مقیاس دقیق وزن شد. داده ها با استفاده از آمار توصیفی و آزمون غیر پارامتری فریدمن (۰۵/۰ = α) تجزیه و تحلیل شد.

نتیجه گیری: هزینه های به دست آمده در این بررسی ممکن است در محاسبه هزینه نهایی مراحل ترمیمی، کمک به مدیریت خدمات مراقبت های دندانپزشکی عمومی یا خصوصی استفاده شود.

قیمت کامپوزیت دندان

پر کردن های کامپوزیت معمولاً با رنگ دندان ها مطابقت دارند، در حالی که پر کردن های فلزی نقره یا طلا هستند. با این وجود، ممکن است نگران هزینه پر شدن دندان کامپوزیت باشید. گرچه کمی گران تر از انواع دیگر پر کننده هاست، اما این تفاوت ممکن است کمتر از آنچه انتظار دارید باشد.

رزین های کامپوزیتی معمولاً در ترمیم های مستقیم دندان مورد استفاده قرار می گیرند. شباهت رنگ اصلی دندان ها، در صورت استفاده از رزین های کامپوزیتی، امکان حفظ و ترمیم زیبایی شناسی لبخند را فراهم می کند ، و ترجیح این ماده ترمیم کننده را در دندانهای قدامی و خلفی توسط متخصصان و بیماران افزایش می دهد.

کامپوزیت دندان در تهران 

دستکش لاتکس 

بلیچینگ

مقالات

قیمت کامپوزیت دندانکامپوزیت دندان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *