بلیچینگ دندان

فروش بلیچینگ دندان اینترنتی، یکی از روش های فروش کیت بلیچینگ دندان است که توسط شرکت دندانه سپید سلامت انجام می شود.

شرکت دندانه سپید یکی از برترین و معتبر ترین شرکت های فروش بلیچینگ دندان در ایران است که می توانید از آن اقدام به خرید یا تهیه محصولات مورد نظر خود به صورت اینترنتی کنید.

دندانه سپید سلامت، محصولات خود را از جمله کیت بلیچینگ دندان را با قیمت های بسیار مناسب به مشتریان خود عرضه می کند.

بلیچینگ دندان یکی از روش های درمانی برای از بین بردن بدرنگی ها و تیرگی های دندان است که در حال حاضر استفاده از آن بسیار رایج شده است.

امروزه داشتن دندان های زیبا و سفید یکی از مهم ترین جنبه های زیبای صورت به شمار می رود و باعث افزایش اعتماد به نفس می شود.

بلیچینگ

در روش بلیچینگ دندان محلولی حاوی سفید کننده است که مانند وایتکس عمل کرده و زردی های دندان، تیرگی ها و حتی بد رنگیهای ژنتیکی را نیز از بین می برد.

در واقع عوامل زیادی از جمله اثر مواد غذایی خاص، عوامل محیطی، گذشت زمان، رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان و همینطور عوامل ژنتیکی باعث زردی و بدرنگی دندان ها است.

شما از طریق بلیچینگ دندان می توانید به زردی ها و بدرنگی های دندان های خود پایان دهید و در عوض دندان هایی زیبا و یک رنگ داشته باشید.

مزایای انجام بلیچینگ دندان

یکی از مزایای بلیچینگ دندان اثر گذاری و با دوام بودن آن است و این مزیت باعث شده که افراد بسیاری این روش را انتخاب کنند.

همچنین انجام بلیچینگ دندان یکی از روش هایی است که عوارضی ندارد و تنها خطری که دارد این است که ممکنه برخی افراد به آن حساسیت داشته باشند که البته این حساسیت به تدریج محو می شود.

بلیچینگ

معایب بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان برای تمام بیماران نتیجه یکسانی را حاصل نمی کند و هر فرد به میزان خاصی به درمان جواب می دهد و ممکن است که برخی دندان ها سفیدتر شوند و برخی کمتر سفید شوند.

برخی افراد تصور می کنند که لمینت و بلیچینگ دندان تفاوتی باهم ندارند، باید بگوییم که این تصور غلط است چرا که این دو روش درمان باهم تفاوت دارند.

تفاوت بلیچینگ دندان و کامپوزیت

در روش بلیچینگ، با استفاده از ماده پر اکسید هیدروژن، رنگدانه های رسوب کرده بین هرمهای مینایی دندان ها را از بین می برند.

بلیچینگ

اما در روش کامپوزیت لایه های نازک و سرامیکی بر روی دندان قرار می دهند که می توان گفت این لایه ها مانند روکشی سفید بر روی دندان است.

در بلیچینگ دندان نیازی به تراش دندان ها نیست اما در روش لمینت نیاز به تراش دندان است و مقدار کمی از مینای دندان اصلی باید حذف شود که معمولاً کمتر از یک میلیمتر است.

روش های انجام بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان به دو صورت انجام می شود: بلیچینگ در مطب دندان پزشکی و بلیچینگ در منزل

قبل از انجام هر دو مدل، برای محافظت از دستانتان باید از دستکش لاتکس استفاده کنید.

بلیچینگ دندان در مطب دندان پزشکی، خود به دو صورت انجام می شود: با استفاده از لیزر، بدون استفاده از لیزر

البته استفاده از لیزر تفاوت چندانی با روش بدن لیزر ندارد و فقط باعث تسریع فرآیند سفید کردن دندان ها می شود و تفاوت دیگری ندارد.

بلیچینگ

شما می توانید در منزل نیز دندان های خود را سفید کنید (بلیچینگ دندان)، انجام این فرآیند در منزل به مدت سه هفته تا یک ماه طول می کشد تا بتوانید تقریباً تا هفتاد درصد به نتیجه مطلوب برسید.

البته اگر این روش توسط دندان پزشک انجام شود به نتیجه مطلوب تری می رسید و مطمئن تر خواهید بود، همینطور مدت زمان بلیچینگ دندان در مطب پانزده تا سی دقیقه طول می کشد.

شما می توانید کیت بلیچینگ را از شرکت دندانه سپید سلامت خریداری کنید و این اطمینان را داشته باشید که این شرکت بهترین محصولات را با بهترین قیمت ها به شما عزیزان ارائه می دهد.

مقالات

2 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *