خرید کامپوزیت دندان از سایت دندانه، معتبرترین عرضه کننده کامپوزیت در ایران، شمام می توانید محصولات خود را از این سایت تهیه فرمایید.
دندانه، انواع محصولات دندانپزشکی در مارک های معتبر با مناسب ترین قیمت ها برای شما گردآورده است.
سایت دندانه اولویت خود را رضایت مشتریان قرار داده است، درهمین راستا سعی دارد تا محصولات خود را در بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه کند.
درمان کامپوزیت دندان یکی از معروف ترین راه های ترمیم دندان ها می باشد، که شما می توانید با مشورت دندانپزشک از این راه استفاده کنید.

خرید کامپوزیت
خرید کامپوزیت


کامپوزیت دندان یا ونیرکامپوزیتی، لایه ای نازک و هم رنگ دندان های طبیعی می باشد که زیبایی را به دندان ها نامرتب باز می گرداند.
باید توجه داشته باشید که کامپوزیت های شما حتماً از جنس خوبی برخوردار باشند، بنابراین پیشنهاد می کنیم این محصول را با کیفیت بالا از سایت دندانه خریداری نمایید.
در ادامه توضیحات بیشتری درباره کامپوزیت دندان، ویژگی، مزایا و معایب آن خواهیم داد، باما همراه باشید.


کامپوزیت دندان چیست؟


یکی از موادی که امروزه در جامعه دندانپزشکی بسیار کاربرد دارد، کامپوزیت ها هستند.
کامپوزیت دندان به موادی خمیر مانند می گویند که پزشک با استفاده از آن دندان های پوسیده، شکسته، بد رنگ یا تیره را ترمیم می کند .

خرید کامپوزیت


ونیر کامپوزیتی دندان چیست؟


امروزه نوعی از این کامپوزیت معروف به ونیر کامپوزیت وجود دارد که کاربرد زیبایی آن فراوان است.
این نوع کامپوزیت برای قسمت جلویی دندان های که دچار فاصله شده اند و یا دچار لب پریدگی شده اند به کار می رود و زیبایی قابل ملاحظه ای به ظاهر افراد می بخشد.
ونیر کامپوزیتی سبب زیباسازی دندان و سفید کردن دندان می شود بدون اینکه هیج تراشی بر روی دندان صورت میگیرد.
در این روش به دندان ها صدمه ای وارد نمی شود، ویکی از راه های مناسب برای ترمیم فوری دندان ها بشمار می رود. برای این انجام این روش حتما از دستکش لاتکس استفاده کنید.
مواد تشکیل دهنده کامپوزیت از ترکیب ذرات فیلر به وجود آمده که دارای استحکام بالایی است.
ونیر کامپوزیتی از ترکیبی خمیری مانند تشکیل شده که با امواج نوری با طول موج خاص سفت می شوند و ظاهری زیبا به بیمار می بخشند.
نسل جدید کامپوزیت های زیبایی به جز اینکه استحکام بالایی دارند فاقد پوکی و بسیار عالی پولیش می شوند.
طول عمرشان افزایش یافته است، ونیرها ساخته شده از مواد همرنگ دندان های طبیعی هستند که رنگ دندان های تغییر رنگ یافته را اصلاح می کنند و ایرادهای دندان را برطرف می کنند.

خرید کامپوزیت


نحوه مراقبت از دندان های کامپوزیت شده


برای مراقبت از دندان ها به صورت مرتب همانند دندان های طبیعی مسواک بزنید.
بهتر است از نخ دندان نیز استفاده نمایید، زیرا مسواک به تنهایی قادر به نظافت تمام فواصل بین دندانی نیست پس پیشنهاد می کنیم نخ دندان را فراموش نفرمایید.
دقت داشته باشید که خوردن مواد غذایی سفت و واردکردن فشار های بالا می تواند به دندان های کامپوزیت شده، آسیب وارد کند و آن ها را دچار سابیدگی نماید.
بعد از خوردن مواد غذایی مانند چای و قهوه و یا خوراکی های دارای مواد رنگی دندان های خود را مسواک کنید، زیرا کامپوزیت ها نیز خاصیت رنگ پذیری دارند و دچار تغییر رنگ می شوند.
درضمن این نکته را فرامش نفرمایید، کامپوزیت دندان مانند دندان های طبیعی قابلیت ترمیم نیز دارند.
هزینه وینر کامپوزیتی
شما می توانید وینر های کامپوزیتی خود را با قیمتی مناسب در مارک معتبر و پراستفاده از سایت دندانه خریداری کنید.
دندانه، یکی از معتبرترین عرضه کنندگان کامپوزیت دندانی و بلیچینگ دندان در ایران می باشد، به همین دلیل محصولاتی با قیمت های مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.
توجه داشته باشید که شما می توانید محصولات دندانپزشکی خود را با معتبرترین مارک ها با قیمتی بسیار مناسب از این سایت تهیه فرمایید.

دسته بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *