بلیچینگ

شرکت دندانه سپید سلامت اولین و تنها نماینده انحصاری فروش آنلاین بلیچینگ وایت اسمایل. تضمین کمترین قیمت بازار و ارسال به تمامی نقاط ایران.

بلیچینگ وایت اسمایل یکی از محبوب ترین و معروف ترین برند های بلیچینگ داخل ایران می باشد که مدل های مختلف بلیچینگ های خانگی (بلیچینگ هوم – بلیچینگ home) و  بلیچینگ های مخصوص مطب ( بلیچینگ آفیس – بلیچینگ office) در کیت های مختلف (لایت کیور – سلف کیور) و با درصد های مختلف به بازار ارائه می شود.

شرکت دندانه با چندین سال سابقه در زمینه فروش مواد سفید کننده دندان، سهم عمده ای در تامین نیاز بازار از مواد بلیچینگ، کامپوزیت دندان و دستکش لاتکس را دارد.

فروش کیت های بلیچینگ Home , Office از برترین و معروف ترین برندهای بازار ( White small , Dentamerica , Fgm , UltraDent) از طریق شرکت دندانه که بصورت عمده برای تمام کلینیک ها، بیمارستان ها و مطب پزشکان و فروش تکی نیز ارائه می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از محصولات ما از لینک زیر و یا با ما تماس بگیرید.

021-22768185

021-22768159

 

بلیچینگ

Bleaching Office
بلیچینگ آفیس به معنای سفید کردن دندان ها نزد دکتر میباشد که کلیه مراحل آن از 0 تا 100 در دندانپزشکی انجام میشود. مقدمه ای که برای اینکار بسیار حائز اهمیت می باشد این است که دندان های شما عاری از هرگونه پلاک های میکروبی و جرم باشد که قطعا پیشنهاد میشود جرم گیری و بروساژ دوفک به صورت کامل قبل از بلیچینگ آفیس انجام شود.

که ما برای اینکه مراجع کنندگانمان بهانه ای برای زیرآبی رفتن از این قضیه نداشته باشند و بهترین نتیجه را بگیرند این خدمت را به صورت رایگان برایشان انجام میدهیم.

خوب بریم سر اصل مطلب: بعد از جرم گیری و بروساژ ماده محافظ لثه دور تا دور دندان های شما زده شده تا آسیبی به لثه شما وارد نگردد. سپس مواد با غلظت متوسط بر روی دندان شما به مدت 30 الی 40 دقیقه قرار میگیرد که در تمام این مدت اشعه مخصوص بر روی دندان های شما می تابد.

 

Bleaching Home
بلیچینگ هوم به معنای سفید کردن دندان ها در خانه نزد خودتان میباشد بسیار ساده و شیک . مراحل کار بدین صورت میباشد که شما یکروز وقت گذاشته و به دندانپزشکی مراجعه میکنید.

قالب تخصصی دندان شما گرفته میشود و به لابراتوار برای ساخت داده میشود که همه جا معمولا 2 الی 3 روز زمان میبرد تا تحویل شما دهند اما ما این مشکل را برطرف کرده و این قالب را ظرف مدت 1 ساعت ساخته و تحویل شما میدهیم + ماده مخصوص آمریکایی که بهترین ماده بلیچینگ هوم در دنیا میباشد که 5 سال تحقیق کردیم تا به این ماده فوق العاده رسیدیم.

اینکار مکمل فوق العاده ای برای بلیچینگ با دستگاه می باشد اما استفاده اینکار به تنهایی هم قطعا تاثیر مثبت خوبی را بر روی دندای شما خواهد گذاشت .

عوارض و مشکلات بلیچینگ

بسیاری بر این باورند که استفاده از این روش مینای دندان را از بین میبرد در صورتی که مینای دندان انقدر قوی هستند که استفاده مکرر از لین متد با دستگاه به دلیل غلظت بالاتر مواد نسبت به هوم بلیچینگ به مرور زمان مینای دندان را ضعیف میکند.

اما استفاده یکبار از دستگاه هیچ مشکلی بوجود نخواهد آورد و در رابطه با بلیچینگ در خانه هم غلضت مواد آنقدر کم می باشد که تاثیری نخواهد داشت. تنها عارضه ای که در بعضی افراد ایجاد خواهد شد حساسیت دندانی موقت خواهد بود که به زودی از بین خواهد رفت.

قبل از انجام بلیچینگ چه کارهایی انجام دهیم ؟

بهتر است قبل از انجام کارهای زیبایی ابتدا پوسیدگی ها و مشکلات لثه و دهان خود را برطرف کرده و سپس اقدام به سفید کردن دندانتان کنید . درضمن جرم گیری و بروساژ در صورت لزوم برای گرفتن بهترین نتیجه روی دندان شما قبل از این کار باید انجام شود.

آیا بلیچینگ روی همه افراد و دندان ها جواب میدهد ؟

روی افراد خیلی سن بالا یا روی دندان هایی که ترمیم انجام شده و یا کامپوزیت یا لمینت به کار رفته است تاثیری ندارد

امتیاز دهید
دندانپزشکی
امتیاز کاربران
4.5 based on 12 votes
نوع خدمات
دندانپزشکی
ارائه دهنده
دندانه,
ایران، تهران,قلهک, Telephone No.02122768185_02122768159
عنوان
بلیچینگ دندان - فروش بلیچینگ وایت اسمایل
توضیحات
شرکت دندانه سپید سلامت اولین و تنها نماینده انحصاری فروش آنلاین بلیچینگ وایت اسمایل. تضمین کمترین قیمت بازار و ارسال به تمامی نقاط ایران.