بلیچینگ هوم

بلیچینگ هوم : درمان بد رنگی دندانها و رنگ دانه هایی که به مرور زمان باعث تغییر رنگ دندان ها می شود توسط ماده بلیچینگ که همان سفید کننده دندان می باشد .

راه های بلیچینگ دندان

مواد اصلی سفیدکننده دندان Carbamide Peroxide و Hydrogen Peroxide که باعث رسوب و از بی رفتن رنگ دانه های روی دندان و میناهای مرده میگردد و به مرور زمان به زیر مینا و عاج نفوذ کرده و باعثروشن شدن و سفیدی دندان می شود.

دو روش بصورت کلی برای بلیچینگ وجود دارد

  1. بلیچینگ هوم
  2. بلیچینگ آفیس

بلیچینگ هوم

بلیچینگ هوم

در این روش پس از مراجعه به دندان پزشک در یک جلسه از فک بالا و فک پایین شما قالب گیری می کند و در جلسه بعد یک جفت قالب تری شفاف به شما تحویل میدهد و به میزان موادی که برای شما لازم است تا دندان شما سفید شود در آن میریزد و شما این قالبها را بر روی دندان خود قرار می دهید تا ماده به بین دندان ها و روی دندان های شما برسد و سپس ماده برای مصرف در خانه به شما داده می شود.

بلیچینگ آفیس

در این روش پس از مراجعه به دندان پزشک با استفاده از ماده ای که بر روی لثه ها برای محافظت قرار می دهند و بعد از آن ماده سفید کننده با غلظت بالا بر روی دندان ها گذاشته می شود و این ماده های بصورت شیمیای یا بوسیله دستگاهای تابنده نور وو لیز که فرق انچنانی هم با هم ندارد باعث واکنش بر ریو لکه ها و رنگ دانه ها روی دندان می شود.

بلیچینگ هوم آمریکایی بهترین ماده در حال حاضر می باشد که ما با بهتری قیمت در اختیار شما قرار می دهیم جهت خرید این ماده می توانید با ما در تماس باشید.

یکی از خدمات ویژه ما انجام کلیه مراحل مربوط به بلیچینگ هوم می باشد که شما قبل از انجام هم میتوانید بصورت رایگان از متخصصین ما مشاوره دریافت نمایید.

مراحل مصرف بلیچینگ هوم

ماده داخل سرنگ را قالب خود ریخته و بر روی دندانتان قرار دهید هر بار به مدت ۳ الی ۴ بار برای تثبیت سفیدی دندان لازم است هر ۳ هفته یکبار این ماده را بر روی دندان قرار دهید.

استفاده از بلیچینگ هوم قطعا تاثیر مثبت و خوبی را بر روی دندان دارد.

کامپوزیت دندان

مقالات

بلیچینگ هومفروش بلیچینگفروش لیچینگ هوم

1 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *