قیمت کامپوزیت دندان

بلیچینگ دندان : بلیچینگ سفید کردن دندانها بوسیله مواد شیمیای خاص که اکسید کننده می باشد که به داخل کریستال های مینای دندان نفوذ کرده و با گذشت زمان رنگ دندان روشن تر می شود.

داشتن دندانهای خراب و رنگ زرد باعث ایجاد و تاثیر نامطلوب بر زندگی و حتی  کاهشاعتماد به نفس می شود.

بلیچینگ دندان

در این مقاله شما با روش های اصولی سفید کردن دندان ها آشنا می شوید.

در سال های اخیر مواد بسیار زیادی برای تمیز و سفید کردن دندان تولید شده است که در بسیاری از داروخانه و حتی سوپر مارکت ها موجودمی باشد.

بلیچینگ دندان پودر های شیمیای که با مایع خاصی ترکیب شده و بر روی سطح دندان قرار می گیرد که توانایی سفید کردن دندان را دارد. دندان یکی از مهمترین جنبه های زیبای در صورت می باشد که در زمان استفاده از این پودر ها باید با عواقب آن ها نیز آشنا شوید .

بلیچینگ دندان

مهمترین نکته در مورد دندان ها تمیز بودن میان آنها و سفیدی سطح دندان می باشد. رنگ طبیعی دندان بر خلاف تصورمردم که سفید می دانند از سفید شروع شده و تا رنگ قهوه ای نیز می باشد رنگ های مانند زرد، نارنجی، خاکستری و قهوه ای

رنگ دندان به عوامل ژنتیکی، محیط رشد و زندگی و آب آشامیدنی از سن نوزادی تا ۸ سالگی دارد.

برای سفید کردن دندان های بلیچینگ یکی از موثر ترین مواد می باشد که این ماده سفید کننده دندان را بر روی مینای دندان استفاده می شود روش استفاده از بلیچینگ بر روی دندان دارای روشهای درمانی متفاوتی نیز می باشد

نوع دیگری از سفید کردن دندانها توسط بلیچینگ در مطب با استفاده از دستگاه های مولد نور و لیزر می باشد که پس از پیاده سازی بر روی دندان ها قرار گرفته و در مدت زمان کمتر از یک ساعت اثر سفید کنندگی خود را نشان می دهد.

معایب بلیچینگ دندان

سفید شدن و تغییر رنگ دندان توسط مواد بلیچینگ همیشگی و ماندگار نیست و بعد از مدتی به رنگ اولیه خود بازمیگردد در بعضی از افراد باعث بروز تحریکات عصب دندان و لثه های می شود و باعث افزایش حساسیت دندان می شود

استفاده از مواد غذایی مانند قهوه کاکائو نوشابه سیگا و چایی باعث می شود که بلیچینگ و سفیدی دندان زودتر از بین رود و درمان بلیچینگ با مستمر و ادامه دار باشد.

دستکش لاتکس

محصولات دندانه

کامپوزیت دندان

مقالات

بلیچینگ دندان

2 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *