بلیچینگ با لیزر

بلیچینگ با لیزر دندانپزشکی

سفید کردن دندان یا همان بلیچینگ دندان با لیزر دندانپزشکی درست است که هزینه بیشتری نسبت به بلیچینگ هوم دارد اما نتایج آن سریعتر و ارزش آن را دارد.

یکی از روشهای مدرن سفید کردن دندان استفاده از تکنولزی بلیچینگ با لیزر می باشد که برای این کار شما عزیزان باید به دندان پزشک مراجعه نماید.

بلیچینگ با لیزر می تواند دندان شما را تا چند درجه سفید تر و موثر ترین روش درمانی برای رفع بد رنگی و لکه های زرد عمیق بر روی دندان می باشد.

نکته قابل توجه درمان بلیچینگ با لیزر برای رفع لثه های که مبود رنگ یا قرمز تیره بودن لثه بسیار می تواند موثر باشد که همزمان برای سفید کردن دندان بروی لثه ها هم انجام شود.

بلیچینگ دندان با لیزر کاملا ایمن و روشی کاملا ماندگار که با استفاده ار دستگا های لایت یا نور در مطب توسط پزشک برای سفید کردن دندان می باشد.

در این روش شما حداکثر با دو تا سه جلسه با استفاده از مواد بلیچینگ آفیس و دستگاه های لایت لیزری دندان های سفیدی خواهید داشت و بر اسااس تشخیص پزشک و مواد بلیچینگ آفیس استفاده شده نیاز به ویزیت و شاید ریکاوری داشته باشد که معمولا بین ۶ تا ۱۲ ماه یکبار می باشد.

از لحاظ هزینه نسبت به کلیه روش های بلیچینگ بیشتر می باشد اما نتیجه آن موثر تر و ارزش این هزینه را دارد مواد بلیچینگ آفیس نسبته به بلیچینگ هوم متفاوت تر و دارای اثرات تمیز کنندگی بیشتری دارد.

شما عزیزان میتواند با خریدن بلیچنگ آفیس از ما که وارد کننده اصلی بلیچینگ با لیزر می باشیم خدمات بلیچینگ را در کلینیک تخصصی فیاض بخش با تخفیفات ویزه ارائه می دهیم

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.

۰۲۱۲۲۰۶۰۸۴۹
۰۹۲۲۰۴۹۱۸۷۳
۰۹۳۷۷۷۷۴۸۶۰

بلیچینگ با لیزر آیا ضرر دارد؟

عوامل طبیعی و غیر طبیعی مانند مصرف کردن نوشیدنی ها مانند نوشابه، قهوه، سیگار، محیط های کاری و… باعث تغییر رنگ دندان می گردد استفاده از بلیچینگ دندان با لیزر با کودکان و افراد زیر ۱۶ سال توصیه نمی شود .

افراد سیگاری که در حین درمان سیگار استفاده میکنن احتمال بسیار زیاد نتیجه مطلوبی را دریافت نخواهند کرد.

در صورتی که دارای حساسیت در لثه و یا پوسیدگی های شدید در دندان دارید حتما به پزشک خود اطلاع دهید.

در صورتی که قصد درمان مانند ترمیم روکش دندان ونیر و … دارید قبل از هرکاری باید بلیچینگ را انجام دهید.

دستگاه های بلیچینگ با لیزر

دستگاه zoom bleaching : این دستگاه با روش تابندن نور آبی با فرکانس و طول موج های مخصوصی می باشد که بر روی ماده بلیچینگ که بروی دندان شما می باشد تابانده و باعث فعال شدن مواد ژل بلیچینگ می گردد در این روش در طی ۴۵ دقیقه سه مرتبه  هر بار ۱۵ دقیقه نور تابانده می شود که تا ۸ درجه باعث سفید شدن رنگ دندان میگردد.

دستگاه amd laser: در این روش ماده ژل بلیچینگ توسط لیزر بروی دندان استفاده می شود که توسط شتاب دهنده که بصورت مستقیم بر روی دندان تابانده می شود که این فرایند ۱ ساعت زمان نیاز دارد کلیه فرایند های بلیچینگ با لیزر بدون درد و خطر می باشد

دستگاه bt cool plus: در این روش نیز با استفاده از منابع نور آبی که  با  قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه ای که دارد می توان پشت دندان ها را نیز سفید کند این دستگاه هیچگونه گرما یا صدای تولید نمی کند.

بلیچینگ با لیزر

کامپوزیت دندان

مقالات

بلیچینگ هومبهترین بلیچینگخرید بلیچینگ آفیسخرید بلیچینگ لیزر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *