انواع دستکش لاتکس

انواع دستکش لاتکس

انواع دستکش لاتکس در دو نوع دستکش لاتکس بدون پودر و دستکش لاتکس پودر دار به فروش می رسد که شما می توانید با توجه به نوع نیاز خود آن ها را خریداری نمایید. دستکش های لاتکس یک نوع دستکش بهداشتی برای محافظت از دست و پوست شما می باشد که برابر میکروب ها و کثیفی ها محافظ دستان شما می باشد.
این دستکش ها یک بار مصرف می باشد و پس از هر بار مصرف باید آن ها دور بیندازید و یک دستکش نو برای مصرف جدید انتخاب نمایید. دستکش لاتکس معمولا در مصرف پزشکی بیشترین استفاده را دارد و در بیمارستان ها و درمانگاه ها بیشتر از دستکش های لاتکس استفاده می شود. دستکش های پزشکی برای جلوگیری از آلودگی متقابل بین بیماران و کادر مراقبتی آنها کمک می کند و همچنین در برابر مواد شیمیایی و باکتری ها و ویروس های خطرناک محافظت می کند. برای محافظت حداکثر، مهم است که دستکش مناسب را انتخاب کرده و از آنها به درستی استفاده کنید.

دستکش لاتکس بدون پودر


یکی از انواع دستکش لاتکس، دستکش لاتکس بدون پودر می باشد که برای افرادی که حساسیت های پوستی دارند مناسب می باشد. دستکش های لاتکس بدون پودر، به دلیل این که مواد تشکیل دهنده آن خاص می باشد و از مواد حساسیت زا نمی باشد مخصوص کارهای حساس مانند جراحی می باشد. دستکش های لاتکس بدون پودر مقاومت بیشتری نسبت به دستکس های پودردار دارد و در مقابل مواد اسیدی و یا باز استقامت بیشتری دارند.

دستکش های لاتکس پودردار


دستکش لاتکس پودردار یکی دیگر از انواع دستکش لاتکس می باشد که دارای مواد روان کننده می باشد که برای پوشیدن راحت دستکش می باشد. این موادهای روان کننده ممکن است برای برخی از افراد حساسیت زا باشد اما مزیتی که دارد به راحتی می تواند دست را وارد و یا از آن خارج کرد. دستکس های لاتکس پودردار به دلیل این که در آن مواد روان کننده و موادهای دیگر استفاده شده است برای کارهای حساس توصیه نمی شود.

کاربرد انواع دستکش لاتکس


انواع دستکش های لاتکس در صنعت پزشکی کاربرد بسیار بالایی دارد و هر کدام از نوع آن ها در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد. نقطه مشترک هر دو نوع دستکش این است که از وجود انتقال میکروب، باکتری و کثیفی های موجود با داخل بدن جلوگیری می نماید. دست های شما در حین کار بیشترین تحرکات و بیشترین لمس را در طول روز دارد و هر دفعه در برابر تماس با کثیفی ها نمی توان آن ها را شست.

شست و شوی زیاد دست ها هم می تواند مضر باشد و می تواند باعث خشکی پوست و یا استفاده بیش از حد از آب و مواد شوینده باشد. بهترین راه برای جلوگیری از این ها این است که از یک دستکش مخصوص استفاده نمایید تا از میکروب ها در برابر دست های شما محافظت نماید. دستکش های لاتکس در اندازه های مختلفی تولید می شود که شما می توانید با توجه به سایز دست خود آن ها را خریداری نمایید.

نگهداری از دستکش های لاتکس


دست های لاتکس هم مانند دیگر محصولات پزشکی نیاز به نگهداری دارند و در صورتی با شرایط مناسب نگهداری نشوند، از بین می رود. دستکش های لاتکس باید به دور از رطوبت و در یک محیط کاملا خشک نگهداری شود و همچنین نباید در معرض نور مستقیم آفتاب قرار گیرند. دستکش لاتکس در برابر حرارت و گرما حساس است و باید در دمای بین ۱۵ تا ۳۵ درجه سانتی گراد نگهداری شود تا خاصیت خود را داشته باشد.


سفارش انواع دستکش لاتکس


شما می توانید برای خرید انواع دستکش لاتکس دندانه به فروشگاه دندانه مراجعه کرده و این محصول را با بهترین کیفیت می توانید از ما دریافت نمایید. سایت دندانه در زمینه فروش محصولات پزشکی، بهداشتی و دندانپزشکی مانند بلیچینگ، کامپوزیت و دستکش لاتکس می باشد. دندانه یک فروشگاه اینترنتی می باشد که محصولات بسیار زیادی را در خود جای داده است تا بتواند نیاز مشتریان را در این زمینه تامین نماید. دندانه یک سایت مرجع می باشد که مشتریان بسیار زیادی جهت خرید محصولات به آن مراجعه می نمایند و در کمترین زمان محصولات به دست مشتریان می رسد. شما می توانید جهت سفارش محصولات به سایت دندانه مراجعه نمایید و جهت پاسخ سوالات خود می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مقالات

انواع دستکش های لاتکستولید کننده دستکش لاتکسدستکش لاتکس کم پودردستکش وینیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *