بلیچینگ

میلیون ها نفر در معرض تغییر رنگ دندان هستند که در درجه های مختلف ایجاد می شود. حتی کسانی که  مرتب مسواک زده، از نخ دندان استفاده کرده و به دندانپزشک  مراجعه می کنند، باز هم ممکن است بر اثر مواد غذایی خاص، عوامل محیطی و گذشت زمان، دچار جرم و زردی دندان شوند.

خوشبختانه، سفید کردن دندان ها با روش های حرفه ای، برای پاک کردن یا نابود کردن لکه ها روی دندان بوده و به ایجاد لبخند طبیعی، زیبا و سفید به شما کمک می کند. بلیچینگ دندان یا سفید کردن دندان، یکی از این روش ها است.

بلیچینگ دندان چیست؟!

یکی از روش های سفید تر کردن دندان بلیچینگ می با شد. که در این روش پس از جرم گیری دندان با استفاده از مایع(تقریبا جامد) بلیچینگ برروی دندان های شما قرارداده شده و پس از آن با استفاده از لیزر این ماده برروی دندان های شما سفت شده و ثابت می ماند

البته در بلیچینگ به روش خانگی شما با استفاده از قالب بلیچینگ ، می توانید به سادگی سفیدی دندان خود را بازیابی کنید.

فواید و عوارض بلیچینگ دندان

با استفاده از محلول سفید کننده در روش بلیچینگ، عمل سفید کنندگی دندان صورت می گیرد. درمان در کمتر از یک ساعت به طور کلی انجام می شود و نتایج  آن نیز بسیار قابل توجه است.

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از روش بلیچینگ دندان موثر بودن و دوام آن است. نتایج استفاده از روش بلیچینگ دندان ، بسیار چشمگیر تر از نتایج دیگر روش های سفید کنندگی دندان است.

دلیل این امر این است که استفاده از این روش شیمیایی،، بسیار قوی تر ازمحصولات مشابه است. اما نظارت دندانپزشک هم ضروری است. حتی دندان های بسیار زرد و جرم گرفته را می توان با روش بلیچینگ دندان ، به صورت حرفه ای سفید سازی و درمان کرد.

به طور کلی، تنها خطر و عارضه عمده ای که در مورد بلیچینگ دندان به چشم می خورد، حساسیت برخی افراد نسبت به آن است و این حساسیت به ویژه در ساعت های اولیه  پس از درمان مشخص می شود.

دندانپزشک شما اطمینان حاصل خواهد کرد که این حساسیت حاد نیست. اگر احساس حساسیت جزئی دارید، توصیه می شود که دهان خود را با آب گرم بشویید تا از ناراحتی جلوگیری کنید. حساسیت دندان به تدریج محو

بلیچینگ

کامپوزیت دندان

مقالات

بلیچینگ دندانقیمت بلیچینگمرکز بلیچینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *